633gpn 114ceddb

Aktualizacja: 9-10-2019 r.

Dziękuję Wam za przybijanie piątek w czasie biegu i za te wirtualne. Dodały mi siły! To była prawdziwa radość i głęboko poruszające przeżycie. Zrobiliście z raka przecier! Dziękuję! Zebrane pieniądze zostały przekazane Fundacji. Zostaną w całości przeznaczone na zakup dwóch tablic edukacyjnych z fantomem piersi do nauki samobadania.

633gpn 554575b9

 

Cześć!
Mam na imię Łukasz. 29 września 2019 r. chcę pokonać w wyjątkowy sposób Maraton Warszawski. Dystans 42 km i 195 metrów przebiegnę w stroju siłacza - boksera, po to, aby zwrócić Twoją uwagę na sytuację kobiet z rakiem piersi.

W ten sposób chcę także udowodnić, że siła jest w każdym z nas i można pokonać nawet olimpijski dystans! Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się 8 lat temu, kiedy dostałem drugie życie, wygrałem z rakiem. Teraz chcę się dzielić moją radością tak, jak tylko potrafię. Można walczyć, trzeba walczyć i ja chcę walczyć. W zeszłym roku podczas maratonu w Warszawie promowałem profilaktykę raka prostaty, o którym możesz przeczytać na prostatahistoria,pl. W tym roku biegnę dla wszystkich chorych na nowotwór, ale szczególnie dla kobiet z rakiem piersi, by wesprzeć akcję BreasFfit – kobiecy biust, męska sprawa!

Dla nich chcę zebrać 2000 złotych i przekazać Fundacji Onkocafe - Razem Lepiej. Fundacja od 2013 roku opiekuje się i skutecznie działa na rzecz kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi, ale pomaga także innym pacjentom, np. przez wydawanie poradników na temat raka krwi, czy nowotworu prostaty. O jej działaniach dowiesz się więcej wybierając z menu strony zakładkę "Programy dla Was".

Zebraną kwotę przekażę fundacji w całości. a rozliczenie opublikuję na stronie zrzutki oraz właśnie tutaj.

03 k

Zastanawiasz się jeszcze, czy wpłacić choćby 1zł i pomóc innym? Wiem, że jesteś fighterem i mogę na Ciebie liczyć. Trzymaj za mnie kciuki i do zobaczenia ne mecie!

Zdjęcia z ubiegłorocznego biegu:

prostata run 4

prostata run 6

prostata run 3

prostata run 5

prostata run 2

prostata run 7

Aktualizacja 09-10-2019 r.

Pomagają nam

magodent.fw amgen magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit         

Współpracujemy

pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz